У центрі сюжету виявляється недавно вийшов з в’язниці, і вирішив зав’язати з кримінальним минулим чоловік на ім’я Нік. В один із днів ставши на шлях виправлення, він зустрічає дуже побожне і ревну християнку на ім’я Мері Енн. Після декількох місяців залицянь йому вдається домогтися розташування дівчини, і вони зігравши весілля починають жити разом. Однак після деякого часу подружнього життя, пара відвідавши лікарів дізнається невтішні новини. Виявляється і Нік і Мері обидва безплідні і ніколи не зможуть мати дітей.

Поступово це новина починає сильно пригнічувати дівчину, і тоді не бачачи іншого виходу, Нік вирішує повернутися до свого кримінального минулого і просить у Мері допомогу в здійсненні свого хитромудрого плану. Під виглядом лікаря і медсестри вони проникають в одну з приватних клінік, і вирішують розіграти невеличку виставу. Парочка має намір викрасти першу жінку, яка прийшла в клініку щоб зробити аборт. Фільм Прийомні проблеми (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Вони мають намір утримувати дівчину до того моменту поки вона не народить дитину, щоб залишити його собі і відпустити полонянку. Однак майже з першої хвилини все починає йти не за планом, і їх дії перетворюються в цілу серію трагікомічних ситуацій.

Режисер: Лі Гарднер
Актори: Райан Темплмен, Хезер Мердок, Аріана Ескаланте, Клінт Вандерлінден, Девід Харріс, Денні Джеймс, Bosco Edjamboya, Чаран Прабхакар, Прісцилла Поланд, Джеймс С. Морріс

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress