Фільм Прилад (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Основні події американського комедійного фільму «Прилад» будуються навколо компанії кращих друзів. Одного разу Шон повертається з Німеччини, щоб провести літні канікули за ближче до рідних. Він разом з молодими хлопцями щороку вирушає у місцевий ліс, де придумує цікаві розваги, супроводжуються безліччю міцного алкоголю. Студенти заздалегідь запланували виїзд на природу і навіть обзавелися підробленими документами, щоб без проблем купити міцних напоїв і уникнути неприємностей із співробітниками правоохоронних органів.

В останній день йде кропітка підготовка до довгоочікуваного походу, який зобов’язаний принести виключно позитивні емоції і незабутні враження. Однак несподівано до звичної групи приєднуються старі знайомі. Спочатку новина про раптове поповненні була сприйнята позитивно, адже хто відмовиться відзначити відпочинок в компанії чарівних дівчат? Тільки була невелика проблема, яка створила масу негативу — з ними вирушає колишня дівчинка Доні. Вони давно розлучилися і зараз постійно влаштовують локальні конфлікти з будь-якого приводу.

Зрозуміло, неабияка частка рома змусила тимчасово забути про розбіжності і просто насолоджуватися життям, але рівно до моменту, поки хлопець не втратив найдорожче. Фільм Прилад (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Джейк Зиманский
В ролях: Джеральдін Висванатхан, Шугар Лін Бірд, Олександр Келверта, Крістіан Конвери, Седі Кальвано, Вина Суд


загрузка...