Фільм Примарна команда (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Луїс не любив свою роботу, йому насправді не подобалося працювати в магазинчику продавцем, де йому мало платили. Зате коли у нього з’являвся вільний час, він тут же сідав дивитися новий випуск пригод мисливців за привидами. А коли до нього на роботі звернувся з проханням один дідок, який сказав, що в його коморі живуть духи, ця інформація не просто зацікавила Луїса, він відразу розповів про це своєму другові Стену, будучи переконаний, що цього хлопця така новина не залишить байдужим.

Просто Стен недавно мав одружитися, але прямо перед одруженням його наречена кудись зникла, причому не відбувся чоловік був переконаний, що її викрали інопланетяни, він гадки не міг допустити, що його кохана втекла від нього. Стен дійсно зацікавився і почав створювати список речей, які знадобляться йому і Луїсу під час полювання за привидами. А оскільки у цих двох не було так багато грошей, щоб придбати необхідне обладнання, вони звернулися до Заку, який сказав, що може допомогти взяти на час потрібні пристосування. Пізніше до цієї команди приєднався охоронець Росс, а коли герої зрозуміли, що їм не обійтися без медіума, вони пішли в гості до Вікторії, яку часто показували по телевізору. Коли ж команда була укомплектована, ці відважні люди натягнули на себе помаранчеві майки і почали досліджувати комору. Перший час герої нічого дивного не знаходили, але вони вірили, що зовсім скоро інопланетяни, примари і навіть зомбі дадуть про себе знати, треба було лише трохи почекати.

Команді сміливців не довелося довго чекати, зовсім скоро вони зіткнуться з тим, про існування чого не підозрювали, ось тільки це виявиться не те, до чого вони готувалися. Треба буде терміново міняти план. Фільм Примарна команда (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Олівер Ірвінг
Актори: Джастін Лонг, Джоель Марш Гарленд, Пол В. Даунс, Том Шиллер, Емі Седаріс, Мелоні Діаз, Клемент МакІнтош, Джон Хідер, Вероніка Деш, Девід Крамхолц


загрузка...