загрузка...


Кажуть, ніби жарти, наче всі ці примовки з боку молодого покоління, все це тимчасово, нібито настане час, коли і вони візьмуть, та заспокояться. Насправді, нічого подібного не буде в майбутньому, гумор, що оточує голови всіх цих активних особистостей, він навпаки, буде тиснути на них, буде вимагати, щоб вони і надалі радували навколишній світ своїм некомпетентним чином. У центрі уваги фільму Природжені жартівники виявляється Рома, Віталя і Денис. До сьогоднішнього дня, вони і не знали, що взагалі кожен з них окремо існує.

Новий фільм, в якому вони повинні взяти участь, повинен був показати, якого це бути відомим, при цьому, не маючи за пазухою і єдиного долара. Дивно звичайно звучить, але да ладно, світ не без добрих людей. Варто відзначити, але режисер має намір нікому нічого не говорив, він приховав для своїх акторів таку річ, безвихідь якої повинна була змусити тих відступитися. Перший провал, радість операторів, і зовсім нескладні репліки з боку зірок Ютуба. Фільм Природжені жартівники 2016 дивитися в хорошій якості HD 720p.

З боку все скидалося на зраду, на викриття, але насправді, нічого подібного не було, так склалися карти. Новоявлені колеги зберуться з силами, і вже завтра почнуть тиснути, почнуть доводити свою спроможність.

Режисер: Роман Етвуд
В ролях: Роман Етвуд, Vitaly Zdorovetskiy, Dennis Roady, Кевін Штанів, Дейв Инглэнд, Furious Pete, Юка Хилден, Tom Mabe, Дженна Марблес, Nick Santonastasso

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress