У США всі зайняті клопотами з підготовки до святкування Дня подяки. Всіма улюблені традиції цього дня прийнято відзначати, зібравшись за великим столом, в колі найдорожчих людей. Кріс зі своєю дружиною вже готується провести цей день зі своєю сім’єю. Але після того, що він побачив у телевізійних новинах, загрожує мирному проведенню Дня подяки. Населення Америки, роз’єднане за політичними поглядами, вкрай не досить рішенням уряду. Вся справа в указі, який зобов’язує всіх громадян підписатися під присягою про вірність президенту США. Новий закон створює абсурдну обстановку серед населення.

Кріс займає сторону неприйняття, і готовий пояснити своє ставлення до нового указу через агітацію. Але зараз він хоче лише одного, щоб цей вечір пройшов без політичних суперечок, з повагою традицій Дня подяки. І як би Кріс не намагався, прийнятий закон загрожує зруйнувати не тільки сімейну вечерю, але і пересварити всіх членів його сім’ї. Поява двох урядових агентів на порозі їх будинку, розпалює нервову обстановку ще сильніше.

Все, що повинно було бути простим проведенням Дня подяки, перетворилося в справжній бій і відстоювання своїх політичних поглядів. Фільм Присяга (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Айк Баринхолц
Актори: Біллі Магнуссен, Тіффані Хэддиш, Джон Чо, Мередіт Хагнер, Макс Грінфілд, Айк Баринхолц, Джей Дюпласс, Джон Баринхолц, Нора Данн, Кріс Елліс

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress