загрузка...


Сюжет фільму «Про любов. Тільки для дорослих» розгортається в Російській столиці. Величезний мегаполіс, який існує за своїми правилами і диктує умови, приховує секрети і відкриває можливості. Кожен житель Москви може знайти собі заняття до душі — танці, іноземні мови, музика. Для того, щоб навчитися певного виду діяльності, можна піти на курси, пройти онлайн-навчання або зайнятися вивченням самостійно. Однак, для любові такі заняття не передбачаються. Люди знайомляться, одружуються, розлучаються, намагаються знайти спільну мову і експериментують, щоб зберегти багаторічний шлюб.

Наприклад, забезпечена і красива молода жінка заводить роман з привабливим чоловіком і призводить його до себе додому. У цей момент повертається її чоловік, але він не здивований. Виявилося, що подружня пара практикує вільні стосунки і заради різноманітності заводять інтрижки на стороні. Вони вільні у своїх діях, але продовжують спільне життя. А ось інша сім’я теж намагається повернути колишню пристрасть, залучаючи до шлюбу третіх осіб. Або, наприклад, дівчина, яка відчайдушно намагається знайти собі супутника життя. Фільм Про любов. Тільки для дорослих (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Вона зустрічає тільки збоченців або чоловіків, які не готові до серйозних і тривалих відносин. Час йде, а героїня мріє про сім’ю та дітей. Всі намагаються знайти любов, але у більшості вона вже є, просто її нелегко помітити серед сірих буднів.

Режисер: Нігини Сайфуллаєвої, Павло Румінов, Наталя Меркулова,
Актори: Джон Малкович Анна Михалкова Гоша Куценко Юрій Колокольников Федір Бондарчук Вікторія Ісакова Данило Козловський Інгеборга Дапкунайте Равшана Куркова Олександр Паль

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress