Молода людина є службовцем перспективної, масштабної компанії, завжди зайнятий, має багато роботи. Зараз творча група займається підготовкою до знімальних робіт. Сценарій цікавий, очевидно, що над ним працювали талановиті люди. Акторський склад найкращий, сюди запросили, виключно, обдарованих особистостей. Все говорить про успіх стрічки в прокаті, вона зобов’язана зробити фурор, глядачі повинні бути в захваті – у цьому переконані працівники. Залишилося лише профінансувати проект – це найбільш складна частина. Незабаром питання було вирішено, довелося докласти чималих зусиль, але заради досягнення мети можна зробити що завгодно.

Тепер, необхідна грошова сума знаходиться у продюсера, нічого не завадить приступити до трудомісткого процесу. Окрилений таким везінням, він відчував сильну втому, розумів – треба перепочити, запастися новими силами, енергією. Піти у відпустку неможливо, залишалося мало часу до початку, тому чоловік коротав вечори в барі, намагаючись розслабитися.

Він знайшов чудову, дружелюбно налаштовану компанію, що віщувало романтичну ніч, але зробив дурість. Герой так захопився веселим проведенням часу, що витратив весь бюджет. Фільм Продюсер (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Сергій Вейн
В ролях: Дарина Афанасьєва, Олексій Дурнєв, Павло Зібров, Мішель Андраде, Микита Добринін, Лілія Подкопаєва, Борис Барський, Олександра Кучеренко, Андре Тан

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress