Сюжет цього чудового фільму починається з того, що житель однієї невеликого селища виявляє дуже дивні сліди, а саме сліди справжнісінького снігової людини. Розповівши про свою знахідку місцевої газетці, невелика група вчених на чолі з успішним журналістом Стівом, вирішують відправитися в глухі ліси Джорджії. Адже якщо команді вдасться виявити справжнісінького снігової людини, то це принесе їм не тільки популярність, а й щедру грошову винагороду.

Сама експедиція повинна йти лише два тижні, за цей час молодий журналіст разом зі своєю досвідченою командою повинні довести всьому світові, що вони відкрили щось неймовірне. Ось тільки коли молоді хлопці прибувають в село і починають розпитувати місцевих жителів, то відразу ж розуміють, що ніхто з місцевих жителів не хоче йти з ними на контакт, найбільше вони відчувають якусь неприязнь до чужинців. Але головним героям це не перешкода, адже вони знали на що йшли і просто так вони не покинуть цей забутий край. Через деякий час, деяким головним героям вдається налагодити контакт з кількома жителями.

Через деякий час, юна команда дізнається, що місцеві жителі не тільки бачили снігову людину, але і спілкувалися з ним. З цього і починається найцікавіше. Фільм Проект «Снігова людина» (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Рікардо Херрера
В ролях: Кевін П. Фарлі, Камерон Файф, Арні Пантойя, Брекстон Девіс, Нік Армстронг, Малкольм Гудвін, Емілі О’Брайен, Джейсон Е. Келлі, Марк Джальярді, Ендрю Голденберг

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress