У картині мова піде про професора Андрія Павловича, обожнює філологію. Душа професора тріпоче від каламбурів, словесності, эмпиризмов і тому подібного. Наш професор сором’язливий, не дуже впевнений у собі. Студенти обожнюють милого дідуся і через відсутність великих грошей дарують йому «Ліптон». Але якось раз в один вечір, коли йшов дощ, Андрій Павлович зустрів що когось дуже дивного, хто змінив його життя. А діло було так: його старенькі «Жигулі» безсовісно забралася громадянка на ім’я Катерина, яка підробляє найдавнішим способом, тобто проституцією.

Професор привозить Катерину додому, ну а незабаром, як і слід було очікувати, є сутенер дівчини. Тут же вибухнув страшний скандал, і все б закінчилося не дуже добре, проте у сутенера відбувається раптова смерть. Двоє мимовільних спільників починають думати, куди ж подіти мертвого, і що потім пояснювати його напарнику. У Катерини виникає дуже цікава, але божевільна думка.

А що якщо професор ненадовго стане відомим авторитетом, який приїхав з Туреччини? Андрію Павловичу подібні метаморфози і в страшному сні напевно не снилися. Фільм Професор в законі (2006) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Олексій Лісовець
В ролях: Олександр Ликов, Олеся Жураковська, Андрій Федорцов, Анастасія Баша, Філіпа Пітер, Семен Стругачев, Олександр Тютрюмов, Олексій Тритенко, Діалло Тиерно, Михайло Кукуюк

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress