Фільм Проникнення і втеча (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Люди звикли думати про те, що непрохані гості можуть принести тільки шкоду. Однак фільм розповідає зовсім іншу історію, яка дає зрозуміти всім, що гості, що приходять без запрошення, не завжди можуть приносити тільки зло. В центрі уваги знаходиться чоловік, який займається квартирними крадіжками. Він вже став справжнім професіоналом своєї справи, тому виконує місії без зайвих проблем. Він навіть подумати не міг, як саме може закінчитися чергова крадіжка квартири, де проживає молода дівчина. З самого початку все відбувалося, як зазвичай, але так вийшло, що ця сама дівчина вирішила покінчити життя самогубством, а злодій виявився саме в цьому місці і в цей час.

Досить дивний збіг обставин заводить у глухий кут добропорядну громадянку і потенційного злочинця. Вони зустрічаються при дивних обставинах, які викликають різні емоції. Чому ж дівчина хотіла покінчити життя самогубством, якщо вона не має ніяких видимих на це причин? Злочинець виявляється в непростій ситуації, адже він міг просто зникнути з квартири і забути про це, як страшний сон. Фільм Проникнення і втеча (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Чоловік вирішив залишитися і допомогти бідній дівчині розібратися в тому, що відбувається навколо. Можливо, що це сама доля звела двох людей, які можуть допомогти один одному з усіма життєвими труднощами і просто стати счастливм.

Режисер: Пітер Фачінеллі
Актори: Miley Гібсон, Джордан з Хінс, Хубер Людина, за Жоан де Алмейда, Жюстін Уачсбергер, з Кайс Джеймс, Lily Anne Harrison, Cubilo Cecile, Колін Фергюсон, Джон Hinson


загрузка...