Фільм Просто друзі (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Кілька років тому Джад відправився в Амстердам, який славиться своїми нічними розвагами. Все своє життя хлопець мріяв про таку свободу. Однак незабаром це йому неабияк набридло, і він вирішив повернутися до своїх інтелігентних батьків, які проживають в Алмері. Вони завжди жили тихим і спокійним життям, і намагалися не вплутуватися в сумнівні історії. Коли головний герой приїхав на свою сирійську батьківщину, він вирішив влаштуватися на тимчасову роботу. Джад знаходить вакансію в службу послуг з ведення господарства та догляду на дому. Таким чином, хлопець потрапляє в будинок до літньої жінки на ім’я Анс. Сама по собі вона дуже балакуча і життєрадісна.

У цьому будинку головний герой знайомиться з онуком жінки на ім’я Йоріс. Цей хлопець щодня проводить в тренажерному залі. У нього красиве мускулисте тіло, про яке можна тільки мріяти. Цих людей не можна назвати справжніми романтиками, адже вони зовсім не вміють висловлювати свої почуття. Незважаючи на це, незабаром меду хлопцями спалахує справжнісінька романтична захопленість.

Вони зовсім не очікували від себе такого, але почуттям не накажеш. Як же про це розповісти своїм батькам, які до того ж мають різні уявлення про расове походження. Фільм Просто друзі (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисери: Аннемарі ван де Монд
Актори: Josha Stradowski, Майд Мардо, Jenny Arean, Таня Джесс, Mohamad Alahmad, Younes Badrane, Aydin Balci, Monique Barendrecht, Rutger Beugeling і Шурд Драгтсма


загрузка...