Фільм Пуерторіканці в Парижі (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Світ моди насичений різними примхами. В багатогранності дизайнерів належить переконатися двом американським копам. Ці правоохоронці неудачливы за життя, а тут ще й подружок втратили одночасно. Бідолахи страждають і на роботі, купа нерозкритих справ викликають у гнів начальства. В такий складний період в ділянку звернувся дизайнер, який і скрасив обстановку. Ця дівчина поскаржилася на втрату дамської сумочки, яка коштувала зовсім немало.

Це подія приписують французьким грабіжникам, а для співпраці з жандармами потрібна поліцейська делегація. Шеф звернув увагу на нероб, які розбираються в питаннях підробок. При невдачі головні герої будуть переведені в патрульні, але якщо у них все вийде, хлопці продовжать свою роботу.

Саме у Франції чоловіки нарешті розслабилися і відчули свободу від керівництва. Вони з легкістю увійшли у світ моди і майже дісталися до мети. Фільм Пуерторіканці в Парижі (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Йен Едельман
В ролях: Розаріо Доусон, Луїс Гусман, Розі Перес, Міріам Шор, Раві Патель, Еліс Тальоні, Поліна Сінгер, Едгар Гарсіа, Джессіка Бун, Даніель Лунд


загрузка...