Фільм Пулбой: Рятуйся хто може (2011) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Захоплююча комедійна стрічка «Пулбой: Рятуйся хто може» розповідає про якогось хлопця по імені Сал Бандо. Кілька років тому він був покликаний в армію і служив у В’єтнамі. Пройшовши весь пекло в’єтнамської війни, головний герой повертається на батьківщину. Він дуже скучив за мирного життя, по своїй роботі, друзів. У мирний час хлопець був чистильником басейнів, і це йому дуже подобалось, у нього була сім’я, яку головний герой дуже любив. Повернувшись в Каліфорнії, хлопець втрачає буквально все, дружину і сина вбив якийсь злочинець, а на роботу влаштуватися не може, адже всі вакантні посади розібрали мексиканці, успішні в цій справі.

Сал не бажає миритися з такою долею, він готовий протистояти системі і не тільки, взявши в руки зброю головний герой вирішує виправити ситуацію. При всьому цьому, він не забуває про лиходія, расправившемся з його рідними, якого теж чекає неприємна зустріч з ветераном в’єтнамської війни. Фільм Пулбой: Рятуйся хто може (2011) дивитися онлайн в хорошій якості.

Головного героя представленого кінофільму чекають незабутні пригоди, наповнені небезпеками і специфічним гумором. Чи зможе він виконати все задумане, чи це не під силу колишньому чистильщику басейнів?

Режисер: Гарет Бравит
В ролях: Кевін Сорбо, Росс Паттерсон, Денні Трехо, Джейсон Мьюз, Еді Паттерсон, Брайан Коллен, Марк Керрі, Роберт ЛаСардо, Аланна Юбак, Черіз Бэнгс


загрузка...