загрузка...


Головний герой кінострічки наркоман, що пропалює власне життя. Протагоніст вже довгий час був підсів на наркотики, через що його життя втратило колишні фарби. Однак Місячний Пес ні про що не шкодував, і мріяв написати власну книгу. Чоловікові здавалося це досить цікавою ідеєю, але він не знав, з чого варто починати. Протагоніст розумів, що необхідно придумати такий сюжет, який би приваблював широку аудиторію. Але Місячний Пес і уявити не міг, чим можна привабити людей до такої міри, що вони стануть читати твори невідомого автора. Але в підсумку він почав писати вірші, які у нього виходили досить проникливими.

Головний герой зрозумів, що це відмінний шанс стати відомим, тому вирішив написати книгу, в якій будуть лише вірші. Але створити таку книгу було складніше, ніж здавалося на перший погляд. Особливо чоловікові у творчому процесі заважали постійно виникають проблеми і неприємності, з-за чого він ніяк не міг зосередитися на роботі. Фільм Пустопляс (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Чи зуміє Пес створити справжній шедевр, здатний вразити читачів? Крім іншого кінострічка дасть відповідь на питання, які уроки винесе головний герой після написання книги.

Режисер: Хармоні Корін
В ролях: Меттью Макконахі, Снуп Догг, Айла Фішер, Стефанія Оуен, Мартін Лоуренс, Зак Ефрон, Джона Хілл, Клінтон Арчамбо, Джеррі Асчьоне, Joshua Rosen

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress