загрузка...


Куди ж без пародій?! На черзі стала еротична мелодрама «50 відтінків сірого», яка викликала суперечливі почуття у глядачів після перегляду і створила скандал навколо себе. Фільм в режимі — sex xxxl. Фільм висміює таку картину, показуючи всі її тонкощі і обігруючи всі стереотипи про чорношкірих. Почуття сарказму, авторам цього фільму не займати. У фільмі часто буде фігурувати Марлон, він, як завжди, у відмінній фізичній формі. Тут будуть присутні смішні, трохи вульгарненькі, але, безумовно, не шаблонні жарти. Фільм не передбачає якусь основну історію.

Звичайно, якщо ви є шанувальником оригінальної історії про те, як виходить прекрасний лебідь, з бридкого каченяти, під болісними ударами шкіряного хлиста, які завдає багатий красень, не представляє свого життя без БДСМ — вам обов’язково буде цікаво подивитися на картину, здатну повністю зруйнує храм. Автори цієї картини без докорів совісті висміюють переживання людини, несучі сексуальний характер.

Якщо ви цінитель афро-американських акторів комедійного жанру і любите пародії, в яких вони беруть участь — цей фільм повністю задовольнить ваші смаки. Фільм П’ятдесят відтінків чорного (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Майкл Тиддес
В ролях: Марлон Уайанс, Калі Хоук, Фред Віллард, Майк Еппс, Эффион Крокет, Джейн Сеймур, Флоренс Хендерсон, Ендрю Бэчелор, Дженні Зигрино, Кейт Ленг Джонсон

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress