Фільм П’ятниця (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Комедійний жанр в російському кіно цвіте все пишніше і плодоносить все рясніше – «П’ятниця» – нова свіжа комедія від режисера Євгена Шелякіна з головною кінозіркою Росії Данилом Козловським. Чим зайнятися молодій людині в ніч на вихідні? Що зробити після насиченого робочого тижня? Відправитися додому і завалитися спати? Або все ж таки Піти в улюблений клуб і перетворитися на одну ніч у офіціанта, щоб зібрати 10 000 рублів чайових і виграти парі?

Це фільм «П’ятниця» і Данило Козловський. Наплювати на свій статус офісного задрота і стати найкрутішим хлопцем на дискотеці? Це фільм «П’ятниця» і Антон Шагін. Відправитися в підмосковний ліс, щоб зловити кенгуру? Це теж фільм «П’ятниця» та Кирило Плетньов з Євгеном Стичкіним.

А крім цього ще море жартів, децибели хітової музики, танці до упаду, дорогий алкоголь, золота молодь і сама драйвова комедія, якою може похвалитися російське кіно – «П’ятниця» (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720 Євгена Шелякіна.

Режисер: Євген Шелякін
В ролях: Данило Козловський, Настя Самбурська, Катерина Шпіца, Павло Дерев’янко, Кирило Плетньов, Євгенія Брік, Антон Шагін, Ян Цапнік, Євген Стичкін, Сергій Бурунов


загрузка...