загрузка...


Бену здавалося, що він достатньо часу проводив зі своєю дружиною Шарлоттою, але в дійсності ця людина так багато працював, що іноді забував, що вночі треба б хоч трохи поспати. А коли його дружина подарувала йому доньку, герой став ще більше часу проводити в студії, мріючи про те, що у нього скоро вийде записати такі композиції, які його прославлять на весь світ. А Шарлотта не влаштовувала скандалів, вона лише натякала на те, що Бену коштувало частіше гратися з донькою, та й сама вона не була б проти, якби її муженек хоч би зрідка знімав свої навушники.

Нещодавно Бен сказав дружині, що хотів би охрестити доньку, що здивувало Шарлотту, адже вона думала, що це питання вже вирішене, ніхто нічого подібного робити не буде. А була вражена вона ще більше після того, як чоловік сказав, що хотів би, щоб хрещеним став Симон. Вона не дуже любила цю людину, а в ролі хрещеного навіть представляти його не хотіла. Тут Бен додав, що вже запросив своїх батьків, Симона і кращого друга, який був хірургом, повечеряти, нехотя, але Шарлотті довелося почати готувати. Фільм Радіоняня 2017 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Оскільки Симон не горів бажанням приходити, Бен набрехав йому, що з його батьком погані справи, герой сказав, що його таткові залишилося зовсім небагато, а коли Симон нарешті з’явився і з кращим другом Бена пішов подивитися на дитину, У матері Бена, його дружини і нього самого очі на лоб полізли.

Режисер: Casas Olivier
В ролях: Меди Садун, Енн Марівін, Паскаль Демолон, Ланнік Готра, Мішель Йонас, Марі-Крістін Адам, Барбара Шульц, Lohen Van Houtte

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress