Фільм розповідає про життя нічим не примітній і самої звичайної американської сім’ї. ТА бувають проблеми, та бувають сварки, але в цілому їх життя наповнене щасливими моментами сімейного життя, що звичайно ж радує всіх. Головними героями виступають дві сестри — молодша Рамона, заповзятлива і енергійна і її старша сестра Беатріс або, як часто її називають Бізус. Основні події починають розгортатися в той момент, коли сім’я зустрічає на своєму шляху більш сильні проблеми, ніж ті, що вони зустрічали раніше. Батько сімейства Роберт, потрапляє під скорочення на роботі та за підсумком змушений сидіти вдома в пошуках нової.

Саме ця подія дає старт в низці розлад, що помітно підкошують відносини в родині. Колишня ідилія все більше віддаляється, а відповідно і життя стає важче. Звичайно з незвички, все проходить важко, але незважаючи на всі проблеми і поганий настрій, дві енергійні сестри не планують здаватися і йти за течією смутку в своєму будинку. Рамона і Бизур вирішили вкласти всі свої сили на те щоб побороти цю недугу, що підкорив їх сім’ю. Фільм Рамона і Бізус (2010) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Звичайно ж, це їх маленьке пригода буде наповнений масою забавних моментів, які крапля за краплею наблизять їх до мети і рано чи пізно повернуть в їх сім’ю колишній світ.

Режисер: Елізабет Аллен
В ролях: Джої Кінг, Селена Гомес, Джон Корбетт, Бріджет Мойнехен, Джінніфер Гудвін, Джош Дюамель, Джейсон Співак, Сьєрра Маккормік, Сандра

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress