Важко вижити вампірові в сучасних умовах. Орендна плата, пошуки грошей, їжа, комп’ютерні технології, уникнення всюдисущих сонячних променів, face-контроль в нічних клубах, пошуки свіжої крові… Особливо важким дається останній пункт, адже нелегко знайти кров чисту, без домішок наркотиків і алкоголю. Дія фільму відбувається на території Нової Зеландії, в одній з квартир Вэллингтона. Саме там знайшли притулок четверо вампірів – Виаго, Владислав, Пітер і Дікон. Більше всіх від сучасного світу страждає Пітер, адже йому вже вісім тисячоліть.

А в такому віці вже важко пристосовуватися до мінливих умов навколишнього середовища. Пітер майже не виходить з їх пристановища, бо виглядає, м’яко кажучи, не зовсім свіжим. Кровожерливої четвірці прислуговує миловидна дівчата Джекі, яка мріє коли-небудь стати вампіршей. Її бажання настільки велике, що вона надає вампірам послугу. Джекі призводить до ним свого колишнього хлопця, Ніка.

Вона робить це навмисно, щоб вампіри випили кров Ніка. Але ситуація виходить з-під контролю: Нік намагається бігти, тому Пітер змушений перетворити його в кровососів. Фільм Реальні упирі (2014) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Джемейн Клемент, Тайка Вайтити
В ролях: Джемейн Клемент, Тайка Вайтити, Джонатан Бругому, Кору Гонсалес-Макуэр, Стью Резерфорд, Бен Френшам, Джекі ван Бік, Олена Стейко, Джейсон Хойт, Карен о’лірі

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress