Фільм Реальні хлопці (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Семмі Лагуччи — стильні, але шахрай. Друзі йому запропонували провернути не велику, але кримінальну роботу, від якого вони стануть значно багатшими — один гангстер дав наводку на багатий будинок, там господарі зберігали 200 тисяч. За останні місяці, герой займався своїми справами, від яких прибуток була дуже непогана, але від цієї справи, він зможе повністю забезпечити себе і доньку на багато років. Однак для злочинців на жаль обернулося сумно, В будинок увірвалися правоохоронні органи затримали Семмі.

Поліцейські запропонували співпрацювати: повністю розповісти про те, хто їх найняв і після потрапляє під їх захист як свідок, і почати все своє життя заново, або він повністю покриває і належить постати перед судом і сісти на довгі роки. У чоловіка немає вибору, як тільки почав допомагати. Герою придумали нову легенду і дали ім’я, забезпечили грошовими коштами, а також надали охоронців. Вісконсіні — маленької містечко, туди він вирушив і довелося життя наново. У короткий термін Лагуччи домігся довіру місцевого населення, а пізніше, в забігайлівки, показав стенд-ап. Фільм Реальні хлопці (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Семмі виявився дуже талановитою людиною і його популярність миттєво набрала зростання. Одного разу ситуація вийшла з-під контролю, це сталося тоді, коли один з присутніх зняв витівки героя і виклав їх у мережу.

Режисер: Майк Янг
В ролях: Денні А. Абекейзер, Енні Хейз, Нік Сорберо, Люк Робертсон, Джей Р. Фергюсон, Моран Атіас, Ітан Саплі, Elizabeth Alton, Рей Янничелли, Бен Лайонс


загрузка...