Джейсон зовсім недавно емігрував з Франції до сша і має намір знайти своє місце в житті. Поки він працює третім оператором в заштатному шоу, але плекає мрію-зняти свій фільм жахів, який справить фурор серед глядацької аудиторії. За допомогою в наданні фінансової підтримки, Джейсон звертається до старого приятеля, Бобу Маршаллу, нині перебуває на хвилі успіху. Боб займається тим, що продюсує успішні проекти. Режисер знайомить олігарха зі своїм сценарієм, в якому фігурують телевізори, обзавелися свідомістю і підняли повстання. Ознайомившись із змістом проекту, Боб погоджується виділити на нього гроші.

Однак, ставить неодмінна умова — за три дні Джейсон зобов’язаний роздобути звук, за який картина отримала премію Оскар. Крик для сцен смерті повинен бути настільки жахливий, що від нього до глибини душі здригнулися б глядачі. Після цього з чоловіком починають коїтися незрозумілі і загадкові речі. Фільм Реальність (2014) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

У пошуках ідеального крику, він забрідає в кінотеатр, де на власні очі, на власні очі, спостерігає, як на широкому екрані, йде прем’єра його фільму, який набув статусу шедевра. Джейсон починає усвідомлювати, що одержимість привела його до страхітливих наслідків.

Режисер: Квентіна Дюпьє
В ролях: Ален Шаба, Джонатан Ламберт, Елоді Буше, Кайла Кеннеді, Джон Хідер, Ерік Верхейм, Джон Гловер, Лола Делон, Метт Батталья, Сьюзан Діол

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress