Фільм Релаксер (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Еббі ставився до власного життя з легковажною легкістю, не зациклюючись на побудові перспективних життєвих планів, що дозволяють забезпечити стабільне майбутнє. Він не прагнув отримати хорошу професію, щоб побудувати згодом успішну кар’єру, як робили його ровесники. Він просто плив безвольно за течією, насолоджуючись кожним днем, не замислюючись, що чекає завтра. Його захопленням стала комп’ютерна гра Рас-Мап, де належало пройти непростий, вирішальний 256 рівень. Для досягнення передбачуваних результатів хлопець готовий на будь-які зусилля і емоційні витрати. Насправді даний етап вважається підвищеної складності, якої не слід нехтувати.

Навіть чемпіони-геймери, що володіють великим досвідом, впоратися не змогли з важким завданням. Однак Еббі не збирається здаватися, він має намір серйозно взятися за вирішення віртуальної головоломки, створені геніальними авторами. Щоб пройти рівень, доведеться повністю зануритися в ігрову реальність, не відриваючись від монітора на сторонні речі.

Тепер залишилося придумати, як собі доступність забезпечити життєво важливих потреб, оскільки проводити доведеться багато часу, не встаючи з зручного дивана. Фільм Релаксер (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Джоель Потрикус
В ролях: Jeen Na, Джошуа Бердж, Madigan Bachman, Давид Дастмалчян, Андре Хайланд, Mahfuz Rahman, Джо Андерсон, Амарі Читом, Адіна Ховард


загрузка...