загрузка...


Фільм «Римські побачення» — комедійна мелодрама про незвичайні пригоди американок в Італії. Мати-одиначка Меггі Уолт і її неспокійна дочка Саммер прилітають на Апенніни. У сонячній Італії героїня розраховує провести відпустка, згадати молодість і помиритися із бунтаркою-донькою. Однак безглузда дівиця не поділяє маминих планів і хоче додому — рятувати бойфренда, обвинуваченого в зберіганні травички. В тосканської селі, де туристки знімають фермерський будиночок, Меггі зустрічає колишнього коханця, власника сувенірної майстерні Люка, а її донька отримує повідомлення від засудженого дружка і вирішує втекти.

Збігаючи в аеропорт, Саммер знаходить несподівану спільницю. Вісімдесятирічна матуся Люка, фантастично вперта баба, теж рветься до коханого — такого ж старого шукача пригод. Дві авантюристки викрадають кабріолет і тікають з села, але далі плани випадкових попутчиц розходяться.

Тим часом стривожені Люка і Меггі, почали погоню за взбалмошными родичками, самі переживають рецидив закоханості. Фільм Римські побачення (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Елла Лемхаген
В ролях: Сара Джессіка Паркер, Розі Дей, Рауль Бова, Клаудія Кардинале, Пас Вега, Кьяра Бассерманн, Марко Бонини, Джанклаудио Каретта, Барні Харріс, Паола Лавини

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress