Фільм Різанина на вечірці біля басейну (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Група юних красунь із заможних сімей вирішує провести веселу вечірку біля басейну. Захід обіцяє бути феєричним. Подружки хотіли просто трохи потусити, втім, те, що вони любили найбільше. Все в очікуванні приємних відчуттів, розслаблення і відпочинку. Невимушена атмосфера, смачні алкогольні коктейлі все це розташовувало до навіжених дій, завзятого сміху, відмінному настрою і спілкування. Ніщо не віщувало біди і тим більше трагедії, але після появи на вечірці жорстокого маніяка, все для присутніх обертається жахливим кошмаром, який у майбутньому неможливо буде забути.

Здавалося б, що це був такий же жаркий і прекрасний день, як і багато інших, коли кращі подруги проводять разом свято біля басейну, але в цей раз все виявилося не так. Під час вечірці оголошується невідомий вбивця, який влаштовує різанину серед дівчат і, здається, ніхто не може зупинити його. Фільм Різанина на вечірці біля басейну (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Нічого не віщувало біди в цей літній теплий день — кампанія подружок із забезпечених сімей просто хотіла провести вечірку біля басейну і добре відпочити. Однак після появи невідомого вбивці, вистежує і вбиває молодих людей, все обернулося нічним комаром.

Режисер: Дрю Марвик
В ролях: Алексіс Адамс, Саллі Бернсвелло, Нік Байєр, Пол Кард, Дора Десейнінк, Джиммі Гросс, Марк Ентоні Джастіс, Тревор Лейн, Дрю МАРВІК, Дженіфер МАРВІК


загрузка...