Фільм Різанина в парку атракціонів (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Фільм «Різанина в парку атракціонів» змусить жахнутися навіть завзятого любителя фільму жахів. Всі дії починаються в ніч перед Хеллоуїном. Один журналіст вирішує взяти інтерв’ю у лікарів психіатричної лікарні і якщо випаде можливість, то і у хворих, заточених в ці стіни. У ході інтерв’ю в лікарні відбувається форс-мажор в результаті якого збігає шість пацієнтів. Вони були проходили лікування за рішенням суду, оскільки за їх плечима не одне жорстоке вбивство, вони були визнані осудними. Всі разом вони особи небезпечні і на них оголошена справжнє полювання.

Тим часом самі втікачі рушили в місто і наткнулися на парк, який стилізували під майбутній свято Хеллоуїн. Шестеро хворих вирішують заглянути туди і надати ще більше антуражу обстановці. Вони ідеально вписалися в сюжет. Тільки от благими їх наміри назвати складно, так як кожен має намір знайти тут собі чергову жертву. Фільм Різанина в парку атракціонів (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Відкриття парку в нього хлинув народ, який і уявити не міг, чим для них обернеться ця ніч. Чи зможуть люди вибратися звідти живими або вони загинуть від рук психічно хворих?

Режисер: Енді Палмер
В ролях: Роберт Інглунд, Джер Бернс, Скотті Томпсон, Метт Енджел, Честі Бальестерос, Клінт Ховард, Кортні Гейнс, Ерік Чаварриа, Марс Крейн, Candice De Visser


загрузка...