загрузка...


Напередодні різдвяних свят у Санти Клауса абсолютно немає вільного часу. Йому потрібно перечитати мільйони листів, які прийшли від дітлахів, що живуть у всіх кінцях планети, в яких вони докладно описують свої заповітні бажання. Вивчивши відправлені повідомлення, потрібно підібрати кожному відповідний подарунок, щоб вчасно доставити його під новорічну ялинку. Тедді і Кейт з нетерпінням очікують передріздвяного вечора, коли обожнюваний всіма казковий персонаж спуститься до них у вітальню через димар каміна і почне розкладати сюрпризи. На цей раз вони бажають неодмінно роздобути достовірні факти, що підтверджують існування Санти.

Вони хочуть переконати однолітків, які стверджують, що його не існує, просто батьки спеціально придумали красиву казку для розваги дітей, щороку обманюють довірливих малюків. Хлопці переконані в правдивості розповідаються дорослими членами сімейства історій про доброго чарівника, який виконує бажання слухняних дітлахів. Вони вирішують відправитися в далеку і небезпечну подорож до Північного полюса, щоб зустрітися з легендарним Санта Клаусом і відобразити свою зустріч на відеокамеру. Незабаром їм вдається розшукати казкового діда, який руйнує всі наявні про нього уявлення.

Старий несподівано виявляється великим грубіяном, що говорить правду в найнеприємніших її відображеннях, абсолютно не підбирає виразів, викладаючи думки перед неповнолітніми дітьми. Фільм Різдвяні хроніки (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Клей Кэйтис
В ролях: Курт Рассел, Кімберлі Вільямс-Пейслі, Олівер Хадсон, Дербі Кемп, Джуда Льюїс, Ламорн Морріс

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress