загрузка...


Головна героїня Ізабель дотримується думки, що як Різдво зустрінеш, так його і проведеш. Коли молода дівчина була маленькою і жила з батьками, то вона ніколи не могла відсвяткувати це світле свято, так як хотілося їй. Але дівчинка жила з думкою і мрією про те, що коли вона виросте, кожне Різдво буде чарівним. Події фільму розгортатимуться напередодні новорічних свят. Дівчина вирішила, що це Різдво повинне бути самим казковим і неповторним в її житті, тому для здійснення неймовірного свята вона написала собі список найнеобхіднішого.

Ізабель почала підготовку, дотримуючись всіх пунктах свого списку, купивши найдрібніші деталі, але забувши про головне. Молода героїня зовсім забула про своє особисте життя і навіть не загадала бажання зустріти свою другу половинку. Але доля вирішила подарувати дівчині подарунок перед Різдвом і зіштовхнути її з чарівним молодим хлопцем, який проживає в одному провінційному містечку, що знаходиться далеко від її рідного дому.

Головній героїні необхідно навчитися бути щасливою, адже поруч з нею хороший хлопець, який готовий виконувати всі її бажання і здійснювати дитячі мрії. Фільм Різдвяний список (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Пол А. Кауфман
В ролях: Алісія Уітт, Гебріел Хоган, Пітер Бенсон, Ванда Кеннон, Крістін Шателейн, Чэнс Хурстфилд, Сьюзен Хоган, Даг Абрахамс, Кетрін Кіркпатрік, Ліна Ренна

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress