загрузка...


У нього була мрія, купити бордель, але грошей просто не було. Робін не засмучувався через це дрібниці, а працював вдень і вночі. Він грабував всіх поспіль, у всіх затишних місцях міста і за його територією. Хлопець зумів очолити підростаючу молодь, яка спритно оббирала городян на ринку. Але збирачі податків грабували народ набагато спритнішим вуличних злодюжок, тому грошей як і раніше не хапала. І тоді Робіна, який був хороший, так він себе часто рекомендував знайомим, вирішив, що досить витрачати час на бідних, у них все одно нічого немає. Треба грабувати тих, хто набитий грошима, тобто багатих.

Найбагатшим в країні був шериф, правлячий замість короля. У шерифа була козна, яку наповнювали збирачі податків, ось цю козну і вирішив привласнити Робін. Він так і сказав своєму другові Туку, з яким спати в одному ліжку не рекомендується, що все буде в шоколаді. Випадок звів Робіна з бандитами з Шервудського лісу. Хороші знайомі Робіна, чотири людини, що робили в лісі з дівчиною. Незнайомий хлопчик слізно попросив допомогти Гуда сестрі. За невелику плату майбутній власник борделю, звільнив даму від міцних обіймів приятелів. Маріанна, так звали врятоване, виявилася членом знаменитої банди. Дівчина познайомила Робіна зі своїми побратимами.

Вдячні бандити повідали хлопцеві свої плани, виявляється, ці диваки, так само як і Гуд вирішили заволодіти скарбницею шерифа і роздати гроші бідним. Фільм Робін Гуд, правдива історія (2015) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Антоні Марсьяно
В ролях: Макс Бубліль, Жеральдін Накаш, Малік Бенталха, Ері Абиттан, Жерар Дармон, Патрік Тимси, Eric Metzger, Quentin Margot, Жауен Жуевич, Жером Пакватт

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress