Людям, відношення не мають до кінематографічного мистецтва, досить складно уявити, як виглядає реальна, закулісне життя кіноакторів. Спостерігаючи за публічними особистостями стороннім поглядом, оточуючим бачиться лише зовнішня, приваблива сторона, де панують великі гроші, слава і бажана для багатьох розкіш. Однак за будь-які блага коли-небудь доводиться розплачуватися, причому ціна може виявитися надмірно великий. Не кожен здатний витримати підготовлені долею випробування, що входять в безпосередню розплату за наявні успіхи. Творчі натури володіють неймовірною ранимостью, не характерною для звичайних громадян, і дуже нестабільним психоемоційним станом.

Серйозні проблеми і різного роду неприємності викликають у них сильне потрясіння, закономірно приводить до депресії. Чоловік, зв’язав власну долю з роботою професійного актора, завдяки наявному таланту і цілеспрямованості, зумів домогтися популярності, що дозволяє насолоджуватися досягнутими вершинами майстерності в повному обсязі. У нього була численна армія відданих фанатів, які переслідують неперевершеного кумира всюди. Фільм Робота актора над собою 2018 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Однак, талановитий кіноактор з деяких пір пристрастився до спиртним напоям, намагаючись таким чином розслабитися після стомлюючого робочого дня. Алкогольна залежність негативно вплинула на перебіг подальшого життя.

Режисер: Стів Кларк
Актори: Джеремі Айронс, Меттью Модайн, Джек Х’юстон, Мегалін Ечіканвоке, Бен Шварц, Мемі Гаммер, Уїлл Петтон, Френкі Фейзон, Пурна Джаганнатан, Катрін Дайер

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress