загрузка...


Головна героїня фільму любить пограти в комп’ютерні іграшки. Вона дуже мріє зібрати свою команду і взяти участь в чемпіонаті по грі, яка називається «Антарктичний місто». Але в цьому році у мене не вийшло, тому всі свої плани, ця особа переносить на наступний рік. Вона пропонує кільком хлопцям, які грають на одному сервері об’єднатися в команду. Героїня щиро сподіватися на те, що у новоствореної команди, обов’язково все вийде. Але дівчина ще не знає які проблеми чекають попереду її саму, і нових друзів. Адже як завжди, в життя виявляється все трошки складніше, ніж у мріях людини.

Новоявлена команда, що складається з кількох осіб, які володіють абсолютно різними характерами. Вони б могли стати відмінними професіоналами в грі. Але перш ніж це станеться, всі ці люди повинні як слід зігратися і звикнути до особливостей гри, і один одного. Фільм Родина переможців (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Вони повинні вважати себе справжньою командою, кожен член якої дуже важливий для успіху загальної справи. Чи вийде у хлопців пройти всі випробування, і стати чемпіонами «Антарктичного міста»?

Режисер: Уейн Ван
В ролях: Юй Юе, Цзі Сяобин, Лу Эньцзе, Сьюкі Пань, Бай Чжицзе, Фан Цзиге, Ван Юэсинь

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress