Аріан і Ніно не належать до людей стандартного складу розуму. Вони являють собою досить цинічних особистостей, часом занадто тверезо дивляться на життя і вважають кожну копійку. Обидва по духу близькі один одному, так як терпіти не можуть витрачатися на щось непотрібне і зайве — навіть законним шлюбом поєднувалися не в дорогущих весільних нарядах, а простих рваних джинсах і майках, прекрасно обійшовшись без церемоній і гучних застіль.

Аж надто витратно це все, що вже гріха таїти. Так і живе новоявлена ​​сімейна осередок — без зайвих покупок, скромно і за коштами. Ніно трудиться сільським учителем, Аріан же є успішною скрипалькою і часто відсутня вдома через подорожей з концертами по світу. Під час чергових гастролей у жінки зав’язується роман з диригентом Крістеном, і незабаром останній пропонує талановитої красуні заміжжя. По поверненню Аріан озвучує зачекалися її чоловікові про своє бажання розлучитися. Ніно в розпачі і не збирається відпускати кохану. Він ставить своєрідний ультиматум, згідно з яким він дасть дозвіл на розлучення, якщо вони разом з’їздять на тижневий медовий місяць.

Так, у цих людей навіть такого не було. Аріана змушена погодитися, в іншому випадку процедура тривала б на кілька років. Фільм Розлучення по-французьки (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Мартін Бурбулон
В ролях: Сара Жиродо, Лоран Лафітт, Марина Фоіс, Louise Saignes, Анна Лемаршана, Жюдит Ель Зейн, Мікаель Абітбуль, Alice Saignes, Олександр Десрусу, Акілле Потьє

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress