Фільм «Розсміши мене» розповідає про те, що молодому поколінню іноді корисно долучитися до світу літніх людей щоб знайти себе. Коли ти відомий драматург, життя здається бездоганною легко доступною. П’єси, поставлені за написаним сценарієм, користуються популярністю у глядачів, гонорари ллються рікою, а вдома терпляче чекає любляча дружина. Коли настає творча криза, життя кардинально змінюється. Чергова п’єса приходить до логічного завершення вже 4-й рік, дружина повідомляє, що не збирається жити з округленим невдахою, а банківський рахунок виявляється заблокованим.

Що залишається робити? Зрозуміло, повернутися під крило до літньому батькові, з яким не спілкувався багато років. Татко зустрічає сина-невдахи з розпростертими обіймами і щиро намагається допомогти розібратися з сумними обставинами, правда, вибирає для психотерапії кілька незвичайні способи. Фільм Розсміши мене (2018) дивитися онлайн в хорошій якості.

Драматург змушений працювати в пральні, познайомитися з друзями батька і навіть записатися в клуб літніх танцівниць, де зустрічає цікаву жінку, яка допоможе розвіяти терзають душу сумніви.

Режисер: Сем Хоффман
В ролях: Джемейн Клемент, Елліотт Гулд, Інгрід Майклсон, Марія Дізі я, Прісцилла Лопес, Джої Слотник, Уіллі С. Карпентер, Ле Кланше Ду Ренд, Розмарі Принц, Енні Поттс

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress