Фільм Розтрощити череп (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Головні герої – професійні злодії, які спеціалізуються на пограбуваннях житлових будинків. Майстерно справляючись з безліччю крадіжок зі зломом, злодії ніколи не попадали в руки правоохоронних органів. Грабіжники придивилися до одного розкішного будинку, який немов магніт притягував. Склавши ретельний план, зловмисники попрямували на чергове пограбування, яке не відрізнялося, на перший погляд, від безлічі інших подібних справ. Опинившись у будинку, злочинці зрозуміли, що перейшли дорогу справжньому дияволу. Житло належало серійного маніяка-вбивцю, який чекав наївних жертв.

Серійний маніяк – абсолютно непередбачуваний і психологічно хворий чоловік, який істинно отримує задоволення від чужого болю. Повільно, по-садистському, смакуючи кожну хвилину болісного процесу, маніяк изнурялся над своїми попередніми жертвами, яких він ретельно відбирав. Горе-злочинці, які вважали, що контролюють ситуацію, усвідомили, що вони потрапили в вправно розставлену пастку. Фільм Розтрощити череп (2015) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Щоб врятувати своє життя, яка опинилася в явної небезпеки, грабіжники вважають необхідно застосувати спритність розуму, яка їм допомагала в критичних життєвих ситуаціях. Але серійний маніяк ретельно продумав зловісне криваве вбивство.

Режисер: В’є Нгуйен
В ролях: Уолт Бост, Тім Чіу, Крістофер Дін, Michelle Grondine, Лінкольн Хопп, Нэйтан Мур, Джастін Рей, Лорен Рідер, Кріс Райделл, Кеті Савой


загрузка...