загрузка...


Картина про героїв рятувальників. Дія картини відбувається на пляжі Малібу. Компанія з молодих хлопців і дівчат займаються благородною і потрібною роботою, вони рятують відпочиваючих на тихоокеанському узбережжі США. Робота їх полягає не тільки в порятунок потопаючого, вони допомагають людям, які з необережності падають з гір, або отримують тепловий і сонячний удар, або навіть укус екзотичного комахи або тварини. Рятувальники примудряються встигнути відірвати з того світла сотні життів, адже часом за лічені секунди можна втратити життя. Багато туристів, прийшовши на пляж, починають розважатися по-повній, лізуть в воду в нетверезому стані, починають, жартуючи, топити один одного.

Все рятувальники пройшли навчання, вони вміють робити все, щоб врятувати життя людини. А найбільше молодим рятувальникам подобається робити штучне дихання «рот в рот». Адже красиві дівчата і привабливі молоді люди теж можуть хоч іноді захлинутися. Буває самому рятівнику теж потрібна допомога, тоді до нього на підмогу поспішають його друзі. У картині показано, як дівчина-рятувальник мчить на виручку людям, які опинилися на кораблі, але через шквальний вітер, корабель зазнає аварії. Але раптово рятувальник виявляється під обламаними фрагментами корабля.

Тоді безстрашні хлопці поспішають на допомогу вже не людей, а пляжу. Багато ще інших пригод відбувається з рятувальниками, тому нудьгувати цим хлопцям колись. Фільм Рятувальники Малібу (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Сет Гордон
В ролях: Олександра Даддаріо, Пріянка Чопра, Дуейн Джонсон, Зак Ефрон, Памела Андерсон, Келлі Рорбах, Шарлотта МакКінні, Анжеліка Кенні, Хеннібал Бёресс

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress