загрузка...


Дружна сім’я МакКалістеров вирішує в черговий раз зустріне Різдво поза домом, тільки на цей раз підприємливі батьки зробили все можливе, щоб не повторити своє минуле помилку і не забувати непосидючого Кевіна будинку. Сім’я отправялется на канікули в Різдво до Флориди, чому сам Кевін не дуже-то і радий, але до його величезної радості вже в аеропорту відбувається щось, чого ні він, ні його батьки точно не очікували. Зовсім випадково хлопчик плутає свого батька з іншим чоловіком в точно такому ж пальто і замість Флориди слід за ним на рейс в Нью-Йорк.

Опинившись в цьому величезному місті зовсім один Кевін має намір скористатися нагодою, щоб як слід відпочити від своєї сім’ї і від одноманітного життя в рідному місті. Озброївшись відразу декількома банківськими картами, які потрапляють до нього завдяки удачі і невеликої хитрості, хлопчик облаштовується в одному з найкрутіших готелів мегаполісу і починає насолоджуватися своїми улюбленими святом. Все б нічого, але вже дуже скоро доля зводить хлопчика з тими самими грабіжниками, які деякий час назад не без допомоги Кевіна потрапили до в’язниці, і яким тільки напередодні звідти вдалося втекти.

Здається, в останній раз бандити уроку не засвоїли і тепер саме цей же самий хлопчисько намір їх покарати. Фільм Сам удома 2: Загублений у Нью-Йорку (1992) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Кріс Коламбус
В ролях: Маколей Калкін, Джо Пеші, Деніел Стерн, Тім Каррі, Кетрін О’Хара, Джон Херд, Бренда Фрікер, Едді Брекен, Роб Шнайдер, Дена Айві

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress