Ліберті Сміт є красивою молодою дівчиною. Вона народилася і виросла в родині пристойного і добротливого євангеліста. Вона володіє неймовірно цілеспрямованим характером, яким володіють лише обрані американці. Багато її знайомі вважають, що з неї вийшов би непоганий глава держави. Згодом Ліберті всерйоз починає замислюватися про цю думки. А коли починається чергова передвиборна гонка всіх кандидатів в президенти, дівчина вирішує висунути також і свою кандидатуру. Вона поки не уявляє, в яку брудну і підступну область вона вступила. Тепер вона також стане безпосередньою учасницею всіх політичних інтрижок.

Через деякий час вона починає готуватися до президентських виборів. В один із звичайних днів Ліберті починає усвідомлювати, що закохана в свого політичного технолога. На перший погляд, закоханість є нормальним явищем. Але у випадку з Сміт все інакше. Адже її політичним технологом є також представниця слабкої статі, яка відповідає на її почуття взаємністю. Тепер Ліберті належить зробити один зі складних виборів у своєму житті. Або вона кине думка про новоспеченої любові і серйозно займеться кар’єрою.

Або вона вибере любов і назавжди розпрощається зі своєю мрією стати президентом Сполучених Штатів. Адже практично ніхто не підтримає кандидата з нетрадиційною сексуальною орієнтацією. Фільм Секрет Ліберті (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Енді Кіршнер, Деббі Вільямс
В ролях: Jaclene Wilk, Кара Еннмарі, Кріс Латкин, Джон Лепард, Alfrelynn J. Roberts, Рости Мьюха, Briana Fogleman, David Wolber, Ellie Todd, Крістін Д’Андреа

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress