Фільм Секс і нічого особистого (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Сергій – молодий талановитий хлопець, який зробив собі успішну кар’єру фінансиста. У нього завжди багато грошей, є можливість відвідувати найдорожчі ресторани і клуби міста, а от з особистим життям все та ж проблема: дівчина, що подобається йому ще зі студентства, ніяк не хоче відповідати взаємністю на його почуття. А коли вдається умовити недоторку на пару побачень, вона висловлює свої претензії щодо статевої сили невдалого кар’єриста, що не вміє добре задовольняти жінок у ліжку через брак практики в цьому делікатному занятті.

Зневірений і втомлений головний герой вирушає на короткий відпочинок в Прагу, сподіваючись зібратися з думками і подумати про майбутнє. В кафе він випадково знайомиться з чарівною Діаною, яка працює тут в сфері ескортних послуг. Розговорившись і дізнавшись про проблеми нового знайомого, досвідчена спокусниця пропонує йому вигідну угоду: вона в найкоротші терміни навчить його мистецтву жаркого сексу, а в обмін на це отримає багато грошей для вирішення власних проблем з фінансами.

Так починається пристрасне навчання любовним справам, в процесі якого Сергій раптово переймається щирими почуттями до чарівної «вчительки», забуваючи про колишню любов. Фільм Секс і нічого особистого (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Ольга Ряшина
Актори: Роман Луцький, Сергій Притула, Андрія Данилка


загрузка...