загрузка...


Часто відбуваються неприємні, незручні ситуації, коли усамітнитися парочці, яка збирається зайнятися сексом, хтось заважає у вирішальний момент. Саме такі підривні дії вирішують організувати троє чоловіків, які перебувають в зрілому віці, які виховують дорослих старшокласниць, які закінчують шкільне навчання. До уваги дбайливих батьків одного разу доходять відомості про незвичайних планах дочок, намічених на наближається випускний бал. З’ясувалося, що дівчатка-підлітки уклали спільну домовленість позбутися незайманості одночасно в вечір, присвячений прощання з дитинством.

Природно подібне, шокуюча звістка не могло порадувати батьків, які бажають запобігти необдуманий вчинок легковажних дівчат, про який вони можуть згодом сильно пошкодувати. Стурбовані обставинами, що склалися батьки були переконані, що перший сексуальний досвід їхньої дочки повинні придбати в більш усвідомленому, дорослому віці. Для початку потрібно зустріти кохану і турботливого людини, з яким встановляться гарні, романтичні взаємини. В даний момент в голову засмучених батьків лізли виключно лякають картини, які посилюють емоційну напругу і погані передчуття. Щоб діяти максимально ефективно, чоловіки вирішують об’єднатися і розробити спільний план подальших дій.

Вони організовують почергове чергування на злощасному випускному вечорі, побоюючись пропустити відповідальний момент, що вимагає негайного втручання. Фільм Секс-контроль (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Кей Кеннон
Актори: Джон Сіна, Леслі Манн, Кетрін Ньютон, Айк Барінхолц, Грем Філліпс, Рамона Янг, Гідеон Адлон, Рода Гріффіс, Джейк пікінг, Сарайю Рао

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress