По-сучасному божевільний фільм «Селфіпаті «розповідає історію з розряду»смішно, коли трапляється не з тобою». Дивитися подібне (особливо безкоштовно) дуже цікаво і весело, враження залишаються яскраві. Четверо друзів просто вирішили відзначити закінчення навчання у Вузі. Всі формальності залишилися позаду, а тому, в ніч перед врученням дипломів, залишилося тільки як слід погуляти. Вечірка, судячи з усього, вдалася, так як на саме вручення жоден з організаторів не з’явився. При цьому всі вони прокинулися в стані найжорстокішого похмілля, та ще й з побоями на обличчі в камері поліцейської дільниці.

Що вони тут роблять, і як виявилися, ніхто не пам’ятає. Взагалі, міркувати в такому стані не виходить. З’явився юрист, показуючи знімки з їх гулянки, пред’являє звинувачення: на вечірці був убитий карлик, і, швидше за все, ними ж. Щоб очистити свої імена і отримати свободу, хлопці вирішують бити тією ж монетою. Фільм #SELFIEPARTY (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Випрошують собі ноутбук з виходом в інтернет і починають шукати відео та фото зі своєї вечірки під відповідним хештегом «#selfieparty». Те, що видасть їм неупереджений Інтернет, дозволить відповісти на багато поточних питань, але і викличе ще мільйон нових.

Режисер: Любомир Левицький
В ролях: Ксенія Мішина, Артур Шуріпа, Борис Савенко, Богдан Рубан, Володимир Ситник, Сергій Зоренко, Павло, Дмитро Ступка, Світлана Вальнова, Сергій Шляхтюк

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress