Сенді Векслер не зовсім успішна людина. Справа в тому, що він звичайний менеджер з середнім достатком. Хоч він дуже працьовитий і чуйний, він не був зразковим торговим діячем і часто відчував себе не в своїй тарілці. Він любив займатися творчістю. Його захоплення і подібна діяльність виливалася в справжні театральні постановки та святкові виступи, які у нього замовляли глядачі й інша, випадкова публіка. Одного разу йому прийшла в голову ідея організувати свою команду аматорського театру з власними артистами, які б займалися гастрольною діяльністю.

І метою було створення власних, оригінальних виступів і ексцентричних номерів, від яких зал приходив б у захват. Але проблема була в тому, що його аматорський театр з ходом часу так і не мав достатнього успіху, щоб вийти на наступний рівень. Багато хто просто висміювали всі ці виступи і ставилися до такої діяльності з насмішками. Шукати гроші на оренду і реквізит ставало все складніше і складніше, а актори поступово почали відходити з його театру.

Але одного разу, опинившись в одному закладі, він знайомиться з дивовижною дамою, яка за щасливим збігом обставин є співачкою. Фільм Сенді Векслер (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Стівен Брілл
Актори: Адам Сендлер, Джекі Сендлер, Міллі Уїнн, Девід Спейд, Джейн Сеймур, Кевін Джеймс, Джадд Апатоу, Карл Уезерс, Дженніфер Хадсон, Террі Крюс

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress