Фільм Сент-Амур: Задоволення любові (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


У селянина Брюно нарешті тижневу відпустку. Статут пристойно за рік від розведення племінних биків, працівник поневіряється по спеціально обладнаній ярмарку від одного винного кіоску до іншого. Разом з другом, таким же пробачимо трудягою, фермер виливає душу продавцям, дегустуючи безкоштовно плоди їх складного, але цікавого ремесла. Бідолаха нарікає на нецікаву професію сільського підприємця, бажаючи і самому зайнятися більш шляхетними промислами у вигляді виноробства. Батько допомагає підготувати велику рогату худобу до наміченої виставці, намагаючись підтримати впав духом сина.

Але сімейний бізнес вже став нестерпним тягарем для холостяка. Така щоденна навантаження без нормального відпочинку, сім’ї, під постійним контролем і опікою давно вийшов на пенсію папи пригнічує і вбиває господаря. Сміливець вирішує влаштувати заїждженим буднях страйк, влаштувавшись по знайомству в магазинчик біля траси продавцем.

Із-за тривалої відсутності жіночої уваги, фермер починає у п’яному вигляді приставати до різних іноземним гостям. Фільм Сент-Амур: Задоволення любові (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Бенуа Делепін, Гюстав Керверн
В ролях: Жерар Депардьє, Бенуа Пульворд, Венсан Лакост, Селін Саллетт, Гюстав Керверн, Андреа Ферреоль, Кьяра Мастроянні, Изиа Ижлен, Ана Жирардо, Мішель Уельбек


загрузка...