загрузка...


Чарівна інтриганка на ім’я Макс Коннерс, разом з старанною ученицею-власною дочкою Пейдж, складають прекрасну команду. Багато матерів навчають дочок танцям, музиці, етикету, а ось Макс вирішила передати Пейдж досвід у сфері шахрайства, авантюр і зваблювання. Тепер героїні впевнені, що відсутність грошей — це явище тимчасове і його можна легко виправити. З допомогою чоловіків, звичайно ж… Заможні чоловіки опинялися в підступних мережах красунь і перетворювалися на справжніх жертв. Вони просто були обдурені, а героїні святкували черговий видобуток, проводячи легке, безтурботне життя.

Їх не хвилював той факт, що чоловіки позбавлялися значної частини власного капіталу. Здавалося, що чарівним шахрайкам все під силу і ніхто ніколи не може упокорити їх, передбачити хитрі виверти. Але в один момент все змінилося… Одного разу Пейдж не могла втриматися і зробила помилку, яка стала фатальною — вона відчайдушно закохалася. Адже серце, особливо жіноче, ніколи не запитує господиню, але просто шукає любов.

Вона нічого не могла з собою вдіяти і для матері це означало кінець їх пригод, що приносить прибуток. Але, насправді, подібну помилку колись зробила і сама Макс… Фільм Серцеїдки (2001) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Девід Міркін
Актори: Сігурні Уівер, Дженніфер Лав Хьюітт, Джин Хекмен, Рей Ліотта, Джейсон Лі, Енн Бенкрофт, Джеффрі Джонс, Нора Данн, Хуліо Оскар Мечосо, Ріккі Джей

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress