Фільм Сесіл (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Сесіл Стівенс в кінці дев’яностих був незвичайним четвертокласником, що має фізіологічну особливість, що стала предметом насмішок безсердечних однокласників. Хлопчик від народження страждав сильною шепелявістю, яка особливо чітко проявлялася при вимові хлопчиною власного імені. Вимовлена ним спотворене прізвище незмінно викликала у ровесників сміх, що доставляє душевні переживання. Хлопчина щодня страждає від незаслужених знущань, які сприяють розвитку закомплексованості, що заважає продовжувати нормальне для підлітка існування. Сесіл втомився перебувати в числі шкільних ізгоїв, що піддаються постійним принизливим образ.

Він намагався придумати спосіб, що дозволяє уникнути образливих жартів. Хлопчисько приймає неординарне рішення позбутися від вимовленого для нього з великими труднощами імені і взяти інше. Таким легко відтвореним псевдонімом стає Майкл Джордан, в якому відсутні глухі звуки, що підсилюють шепелявість. Фільм Сесіл (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Після такого нетрадиційного кроку життя хлопчини різко змінюється. Він стає більш впевненим, перестає боятися заводити нові знайомства і пропонувати дружбу одноліткам.

Режисер: Спенсер Фріц
Актори: Джейсон Лондон, Дженна фон Ой, Валері Джейн Паркер, Аарон Муноз, Кріста Бет Кемпбелл


загрузка...