Фільм Сестри (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Головні героїні картини дві сестри. Вони змогли побудувати особисте життя і виїхати з рідного дому. Обидві дівчини побудували кар’єру, у них є власне житло, але воно поки що пустує. В один прекрасний день батьки пропонують дочкам приїхати до них, щоб разом провести вихідні. Дівчата зустрічаються і збирають речі, а в подальшому відправляються в шлях. Але як тільки вони опиняються біля будинку батьків, вони бачать оголошення про продаж, що приводить їх в шок. з цим місцем їх пов’язує стільки спогадів, і як можна його продати. Одночасно з цим сестрам необхідно звільнити свої речі з кімнат.

Перебираючи свої оселі, вони виявляють старі піжами, музичні інструменти і малюнки. Після проведення часу в кімнатах, дівчата починають згадувати про те, що було і вирішують влаштувати прощальну вечірку. Як тільки батьки їдуть, героїні відразу ж відправляються в магазин. Там вони купують велику кількість спиртних напоїв та закуски. Фільм Сестри (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Надалі вони відправляють всім запрошення. Особливо уважно дівчата ставляться до вибору вбрання, щоб виглядати стильно. Але несподівано вечірка виходить з-під контролю і зовсім скоро повинні приїхати представники закону.

Режисер: Джейсон Мур
В ролях: Емі Полер, Тіна Фей, Майя Рудольф, Айк Баринхолц, Джеймс Бролін, Дайєнн Уїст, Джон Сіна, Джон Легуізамо, Боббі Мойнахан, Грета Чи


загрузка...