загрузка...


Осман Дьякате-оптимістично налаштований темношкірий поліцейський, який не планує робити кар’єру в поліції і досить легковажно відноситься до роботи. Він має сумнівну біографію, інколи використовує незаконні і нечесні способи досягнення мети, але примудряється блискуче розкривати заплутані злочини. Доказом тому стала попередня справа, яку він розкрив у передмісті Парижа, містечку Бобіньї, разом з напарником Франсуа Монже. На цей раз жарти в сторону: Місія в Майамі, яка очікує копа, виявиться ще більш складною. Він дізнається, що його друг дитинства збирався повідомити про задуми великої міжнародної угруповання наркоторговців, але незадовго до цього хлопця вбили.

Проте, планам банди необхідно перешкодити. Ви можете дивитися онлайн фільм, щоб дізнатися про подальші пригоди невдалого головного героя. У Майамі він об’єднується з місцевим офіцером поліції. Той попереджає його, що вони повинні побути просто непомітними і мовчазними спостерігачами, переслідуючи членів злочинної групи.

Однак Осман не вміє мовчати і ховатися: вже дуже скоро він потрапляє у великі неприємності, але завдяки своїм талантам знову виходить з цієї справи справжнім переможцем. Фільм Шалена Місія в Майамі (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Рашид Бушареб
В ролях: Ерік Ебоні, Франк Гастамбид, Діана Висвелл, Биюна, Жюлі Ферье, Омар Сі, Луїс Гусман, Пауліна Гальвес

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress