Фільм Шалена парочка (2012) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Сюжет комедійного фільму Шалена парочка дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості розповідає про двох людей, абсолютно протилежних один одному. Біст й Бути ніколи не знали один одного і не перетиналися в повсякденному житті. Це і зрозуміло, працюючи в поліції Бисть займається різного роду справами ніяк не пов’язаними з діяльністю Бути, захисником природи. Одного разу Бисть відправляється на затримання браконьєра. Прибувши на місце поліцейський бачить Бути і, думаючи що останній і є-браконьєр, намагається його затримати. Так відбувається знайомство наших героїв.

Виявляється Бути, як і Бисть, приїхав для того, щоб затримати браконьєра. Адже це його прямий обов’язок як захисника навколишнього середовища. Бути — страж навколишнього середовища, а Бист — чорношкірий поліцейський. Той і інший одночасно приймають повідомлення про те, що в савані зафіксований браконьєр, і йдуть на його розшуки. Фільм Шалена парочка 2012 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Зустрівшись з Бистом, Бути вирішує, що перед ним і є той самий лиходій, проте спроба затримання завершується провалом: Бути ранить свою ногу, відстрілюючи палець, ну а Бисть прагне втекти від розсердженого лева, який виник практично їх нізвідки і погнався за ним.

Режисер: Грей Хофмайр
Актори: Леон Шустер, Кеннет Нкосі, Альфред Нтомбела, Таніт Фенікс, Ентоні Бішоп, Еліз Кэвуд, Джозетт Ілс, Номпумелело Майияне, Мімі Махласела, Масило Магоро


загрузка...