У цих хлопців є одне захоплення, відвідувати весілля і там відв’язно проводити час. Але одна з вечірок була настільки буденна і банальна, що закінчилася майже трагедією. Тоді один з друзів і запропонував неймовірний план. Вони організовують своє агентство з підготовки та проведення весільних заходів. Девізом компанії буде організація незабутнього відпочинку з оголеними красунями і улетными завданнями, в яких не буде розумних обмежень. Суть ідеї полягає в тому, що одруження буде проходити в одному місті, а передсвяткові дні в іншому. Тоді у молодят не буде можливості перешкодити тусовці або зіпсувати її.

Мальчишник в Європі, в столиці Румунії Будапешті стає не просто кращим дозвіллям у житті, а ще чудовим пригодою, яке допоможе провести переоцінку цінностей і підготуватися до тривалого сімейного буття. А в другосортному стрип-клубі, де танцювали біля жердини старі і товсті жінки, друзі задоволення не отримали. Зате від однієї танцівниці вони дізналися про існуючий в Будапешті розважальний заклад, де дешева горілка ллється рікою, а навколо натовпу красунь трясуть оголеними грудьми.

Це так заінтригувало приятелів, що вони вирішили відправитися в Угорщину і відкрити там фірму для французів, що організовує хлопчаки. Фільм Шалений Будапешт (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Xavier Gens
Актори: Маню Пайе, Джонатан Коен, Аліс Белаіді, Камілль Зорель, Алікс Пуасон, Антуан Гуі, Од Легастелуа, Дженніфер Карен, Алі Марх’яр

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress