загрузка...


Головний герой фільму, Бен Барбер, простий охоронець в школі, хоча він прекрасно про себе знає, що хоробрістю він не відрізняється і втрачається в будь-якій важкій ситуації, він навіть боїться зв’язуватися з підлітками, які влаштовують бійки. Є у Бена кохана дівчина, на якій він хоче одружитися. Одного разу Бен, набирається хоробрості, і робить Анжелі пропозицію руки і серця. Сама дівчина згодна, але її вибір повинен схвалити брат. Джеймс, брат Анжели, довгі роки працює в поліції і побачив на своїй роботі всякого, тому він вирішує перевірити свого майбутнього родича і запрошує його скласти компанію в патрулюванні вулиць міста.

Бен, герой фільму «Шалений патруль», не може відмовитися, прекрасно розуміючи, що від того, яке враження він справить на Джеймса, залежить його весілля з Анжелою. До цього вечора, Бен жодного разу в житті не тримав в руках справжнього зброї, не встрявав в кримінальні розборки, ніколи не брав участь у гонитві за злочинцями і, тим більше, не бував в перестрілках.

Звичайно він бачив все це у фільмах або, коли грав в комп’ютерні ігри, але в реальності, він стикається з таким вперше. Ця поїздка перетворюється для Бена в справжнє випробування на хоробрість. Фільм Шалений патруль 2014 дивитися в хорошій якості.

Режисер: Тім Сторі
Актори: Айс Кьюб, Кевін Харт, Лоренс Фішберн, Джон Легуізамо, Брюс Макгілл, Тика Самптер, Брайан Коллен, Драгош Букур, Гарі Оуен, Джейкоб Латимор

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress