Фільм Шедевр (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Мало б хто міг подумати, що абсолютно різні люди і зі своїми поглядами на життя коли-небудь зможуть стати справжнісінькими друзями. Події кінострічки розгортатимуться навколо двох приятелів. Артуро завжди вважав себе не тільки аристократичної, але й витонченою особистістю, але при цьому ні до чого цього він не мав абсолютно ніякого стосунку. Він мріяв про те, щоб опинитися на вершині влади і кожен раз прагнув розвинути в собі такі манери, які покладені для елітного суспільства. За професією він був арт-дилером і здатний був влаштувати справжнє свято з нічого. Як тільки товаришам Артуро ставало нудно і вони не знали, чим зайняти себе, то він обов’язково підбирав якесь незвичайне розвага.

Сам по собі він був дуже життєрадісним, що сильно відрізняло його від оточуючих і на світ він завжди дивився тільки з позитивної точки зору. У нього є хороший друг на ім’я Ренцо, який є повною протилежністю. Здавалося б, жодна людина і ніколи не бачив того, щоб він хоч раз посміхнувся. Хоч він мав надто складним характером, Артуро вдавалося з ним ладити і крім усього, чоловіки були ще партнерами по бізнесу.

Одного разу, Артуро пропонує провернути своєму товаришеві якусь аферу і з цього моменту їх життя почне набувати зовсім інший оборот. Фільм Шедевр (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Гастон Дюпра
Актори: Андреа Акатто, Лукас Аранда, Рауль Аревало, Махмуд Азім, Луїс Брандона, Даніела Кац, Софія Кондісціані, Емілія Дупрат, Октавіо Дупрат, Моніка Дюпра


загрузка...