Фільм Що мені зробити, щоб мене запросили? (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Кожен знає, що сімейне життя, крім щастя і зручності, дуже важка. За статистикою, більша частина ув’язнених шлюбів незабаром розпадається. У центрі цієї історії, варто чотири пари об’єднаних узами любові і законного союзу. Всі вони подружжя, які стоять на порозі сімейного життя. Ще трохи і кожна з пар, може впасти і розійтися по сторонам. Благо всі розуміють, що цього вони не хочуть, а тому готові діяти заради порятунку своїх почуттів. Власне в цьому починанні, їм допоможе один відомий психологічний тренінг. Сімейства прибувають туди, в надії отримати належну допомогу і підтримку у вирішенні їх проблем. Кожен сподівається, що зможе знайти бажане і зберегти узи своєї любові.

У майстерності місцевих педагогів сумніватися не доводитися. Їх слава підкріплена великим досвідом і цими вміннями. В цьому проблем немає, але, як і в будь-якій історії, тут є свої несподіванки. Незабаром, ці люди потраплять в низку випадкових випробувань, що виникли немов по нещасливій випадковості. Кожен з них, опиниться перед вибором, проблемами і негараздами.

Шлюбів героїв, загрожує нове випробування і в даному випадку, тільки вони самі, зможуть врятувати своє життя від повного провалу. Фільм Що мені зробити, щоб мене запросили? (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Fernando Ayllón
Актори: Freddy Beltrán, Мануель Бускетс, Lina Cardona, Johan Sebastián Hurtado, Патриція Мальдонадо, Shirley Marulanda, Iván Marín, Liss Pereira, Nelson Polanco, Фабіола Посада


загрузка...